• Atlas ultrasonografii tarczycy w aspekcie praktycznym

  • Producent:Termedia
  • Autor:red. Marek Ruchała
  • Kategoria:Endokrynologia
  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych

Format: A4 
Liczba stron: 210 
Oprawa twarda
Pobierz spis treści
Termedia Wydawnictwa Medyczne
ISBN: 978-83-62138-79-1
Rok wydania: 2012
Format: A4
Liczba stron: 210
Oprawa twarda
ISBN: 978-83-62138-79-1
Rok wydania: 2012
Atlas ultrasonografii tarczycy w aspekcie praktycznymZaburzenia lipidowe w cukrzycy
57,60 zł
64,00 zł
Zaburzenia hormonalne
67,20 zł
84,00 zł
Thyroid Cytopathology 2e
250,95 zł
250,95 zł
Otyłość u dzieci i młodzieży
24,00 zł
30,00 zł
Molecular Pathology of Endocrine Diseases
555,45 zł
555,45 zł
Harrison's Endocrinology 2e(Dostawa około 3 tyg)
188,06 zł
208,95 złJako klinicysta, korzystający codziennie z dobrodziejstw ultrasonografii, doceniam ogromny trud, jaki autorzy włożyli w powstanie tej książki. Zaproponowany układ atlasu pozwala na dokładne różnicowanie podobnych do siebie obrazów ultrasonograficznych w różnych jednostkach chorobowych. Jestem pewien, że publikacja ta będzie bardzo dobrze oceniona zarówno przez doświadczonych lekarzy, jak i tych, którzy dopiero podejmują szkolenie w zakresie posługiwania się tą metodą diagnostyczną.
Z recenzji płk. dr. hab. n. med. Grzegorza Kamińskiego, prof. nadzw. WIM 
Istotnym walorem atlasu jest ograniczenie warstwy tekstowej do informacji najistotniejszych z punktu widzenia praktyki klinicznej na korzyść niezwykle bogatej i wysokiej jakości ilustracji zdjęciowej.
Oceniam publikację jako bardzo wartościową, jedną z najlepszych i najbardziej przydatnych spośród kiedykolwiek wydanych w tym zakresie. Uważam, że książka jest nowatorskim i profesjonalnym, a zarazem niezwykle przystępnym źródłem wiedzy w zakresie ultrasonografii tarczycy, które będzie cenną i realną pomocą w codziennej praktyce klinicznej lekarzy wielu specjalności.
Z recenzji prof. zw. dr. hab. n. med. Jana Brzezińskiego
Jako klinicysta, korzystający codziennie z dobrodziejstw ultrasonografii, doceniam ogromny trud, jaki autorzy włożyli w powstanie tej książki. Zaproponowany układ atlasu pozwala na dokładne różnicowanie podobnych do siebie obrazów ultrasonograficznych w różnych jednostkach chorobowych. Jestem pewien, że publikacja ta będzie bardzo dobrze oceniona zarówno przez doświadczonych lekarzy, jak i tych, którzy dopiero podejmują szkolenie w zakresie posługiwania się tą metodą diagnostyczną.Z recenzji płk. dr. hab. n. med. Grzegorza Kamińskiego, prof. nadzw. WIM 

Istotnym walorem atlasu jest ograniczenie warstwy tekstowej do informacji najistotniejszych z punktu widzenia praktyki klinicznej na korzyść niezwykle bogatej i wysokiej jakości ilustracji zdjęciowej.Oceniam publikację jako bardzo wartościową, jedną z najlepszych i najbardziej przydatnych spośród kiedykolwiek wydanych w tym zakresie. Uważam, że książka jest nowatorskim i profesjonalnym, a zarazem niezwykle przystępnym źródłem wiedzy w zakresie ultrasonografii tarczycy, które będzie cenną i realną pomocą w codziennej praktyce klinicznej lekarzy wielu specjalności.Z recenzji prof. zw. dr. hab. n. med. Jana Brzezińskiego