Implanty dentystyczne. Procedury laboratoryjne krok po kroku.

Dodaj recenzję:
  • Autor: Carl Drago, Thomas Peterson
  • Wydawnictwo: PZWL (Wydawnictwo Lekarskie PZWL)
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48 godzin  (1 szt.)
  • 239,00 zł 215,10 zł
Implanty dentystyczne. Procedury laboratoryjne krok po kroku.
Carl Drago, Thomas Peterson
Rok wydania: 2014
Stron: 316
ISBN: 9788320046670
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: A4
Współczesna implantologia, dzięki różnorodności materiałów stomatologicznych i dynamicznie rozwijającej się technologii, stwarza nowe możliwości uzupełniania i odtwarzania uzębienia. 
Diagnostyka, planowanie leczenia oraz wykonawstwo różnych typów uzupełnień implantoprotetycznych odgrywają decydującą rolę w procesie leczenia. 
Publikacja przedstawia praktyczne podejście do tematyki laboratoryjnego wykonawstwa prac protetycznych w oparciu o konkretne przykłady kliniczne. Opisuje stosowane w protetyce implantologicznej technologie, np. komputeowe wspomaganie projektowania i wykonania konstrukcji protetycznych.
Całość wiedzy podana w formie „krok-po-kroku” oraz bogata dokumentacja  fotograficzna ułatwiają poznanie i wprowadzenie do praktyki technik przedstawionych w książce.
Publikacja została napisana z myślą o technikach dentystycznych oraz lekarzach dentystach, dla których będzie cennym i praktycznym źródłem informacji. Zainteresowanym chirurgom – implantologom pozwoli lepiej poznać stosowane w tej dziedzinie procedury laboratoryjne.