• Czerniak błony naczyniowej Diagnostyka różnicowa nowotworów wewnątrzgałkowych

  • Producent:Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • Autor:Barbara Jakubowska, Bożena Romanowska-Dixon
  • Kategoria:Onkologia
  • W magazynie: 1 szt.
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48 godzin

Oprawa: Twarda
Format: 17.0x24.5cm
Liczba stron: 220
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Ciężar: 0,74 kg
Oprawa: Twarda
Format: 17.0x24.5cm
Liczba stron: 220
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Ciężar: 0,74 kg
ISBN: 978-83-233-3675-4
Czerniak błony naczyniowej Diagnostyka różnicowa nowotworów wewnątrzgałkowychTumor Angiogenesis From Molecular Mechanisms to Targeted The (dostępna w ciągu 2 tygodni)
519,75 zł
519,75 zł
Toksykologia narządowa
74,76 zł
93,45 zł
TNM Klassifikation Maligner Tumoren (dostępna w ciągu 2 tygodni)
131,25 zł
131,25 zł
Targeting Protein Kinases for Cancer Therapy (dostępna w ciągu 2 tygodni)
383,25 zł
383,25 zł
Szpiczak plazmocytowy i inne dyskrazje plazmocytowe
86,40 zł
96,00 zł
Specialty Imaging Gynecologic Oncology (dostępna w ciągu 2 tygodni)
481,95 zł
481,95 złOddając do rąk Czytelników pracę dotyczącą czerniaka błony naczyniowej i różnicowania łagodnych oraz złośliwych nowotworów wewnątrzgałkowych, autorki mają nadzieję, że jej lektura pozwoli na przybliżenie Koleżankom i Kolegom okulistom problemów związanych z diagnostyką i leczeniem tych potencjalnie groźnych dla życia nowotworów gałki ocznej.
Książka jest poszerzona o prezentację przypadków klinicznych, co w zamyśle mailustrować problemy diagnostyczne oraz sposoby i wyniki leczenia czerniaka błony naczyniowej.
Autorki 
Ogromne doświadczenie i wiedza Autorek oraz bogaty materiał ilustracyjny dotyczący histopatologii, obrazowania i leczenia umożliwiły opracowanie wyjątkowo cennego podręcznika. Wysokiej jakości zdjęcia zamieszczone w Atlasie pomagają w poznaniu i zrozumieniu patologii oraz zagadnień klinicznych guzów gałki ocznej.
Z recenzji prof. dra hab. n. med. Wojciecha Omuleckiego 
Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Okulistycznego 
Głównym celem publikacji Atlasu jest udostępnienie praktykującym okulistom najnowszych metod diagnostyki nowotworów wewnątrzgałkowych i możliwości ich wykorzystania w codziennej praktyce lekarskiej. Materiały zawarte w kolejnych rozdziałach książki prezentują nowoczesną wiedzę służącą edukacji okulistycznej.
Autorki tomu zasługują na najwyższe uznanie, gdyż tego rodzaju publikacja – pierwsza na polskim rynku wydawniczym – przyniesie znaczące korzyści czytelnikom, a szczególnie lekarzom specjalizującym się w onkologii okulistycznej.
Z recenzji prof. dr hab. n. med. Wandy Romaniuk 
Konsultanta Krajowego w dziedzinie okulistyki
Oddając do rąk Czytelników pracę dotyczącą czerniaka błony naczyniowej i różnicowania łagodnych oraz złośliwych nowotworów wewnątrzgałkowych, autorki mają nadzieję, że jej lektura pozwoli na przybliżenie Koleżankom i Kolegom okulistom problemów związanych z diagnostyką i leczeniem tych potencjalnie groźnych dla życia nowotworów gałki ocznej.Książka jest poszerzona o prezentację przypadków klinicznych, co w zamyśle mailustrować problemy diagnostyczne oraz sposoby i wyniki leczenia czerniaka błony naczyniowej.Autorki 
Ogromne doświadczenie i wiedza Autorek oraz bogaty materiał ilustracyjny dotyczący histopatologii, obrazowania i leczenia umożliwiły opracowanie wyjątkowo cennego podręcznika. Wysokiej jakości zdjęcia zamieszczone w Atlasie pomagają w poznaniu i zrozumieniu patologii oraz zagadnień klinicznych guzów gałki ocznej.Z recenzji prof. dra hab. n. med. Wojciecha Omuleckiego Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Okulistycznego 
Głównym celem publikacji Atlasu jest udostępnienie praktykującym okulistom najnowszych metod diagnostyki nowotworów wewnątrzgałkowych i możliwości ich wykorzystania w codziennej praktyce lekarskiej. Materiały zawarte w kolejnych rozdziałach książki prezentują nowoczesną wiedzę służącą edukacji okulistycznej.Autorki tomu zasługują na najwyższe uznanie, gdyż tego rodzaju publikacja – pierwsza na polskim rynku wydawniczym – przyniesie znaczące korzyści czytelnikom, a szczególnie lekarzom specjalizującym się w onkologii okulistycznej.Z recenzji prof. dr hab. n. med. Wandy Romaniuk Konsultanta Krajowego w dziedzinie okulistyki