• Stretching. Ilustrowany przewodnik

  • Producent:PZWL (Wydawnictwo Lekarskie PZWL)
  • Autor:Jean-Pierre Clemenceau, Frederic Delavier, Michael Gundill
  • Kategoria:Sport
  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych

Tłumaczenie z języka: francuski
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Stron: 144
ISBN: 9788320044041
Rok wydania: 2012
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: Inne
Tłumaczenie z języka: francuski
Stron: 144
ISBN: 9788320044041
Rok wydania: 2012
Wydanie: 1
Oprawa: miękka
Format: Inne
Stretching. Ilustrowany przewodnikTai Chi na co dzień
19,71 zł
21,90 zł
Sportowe urazy kręgosłupa
87,90 zł
98,00 zł
Modelowanie sylwetki. Atlas ćwiczeń dla kobiet
62,16 zł
77,70 zł
Młody tenisista. Jak uniknąć urazów
15,96 zł
19,95 zł
Joga na co dzień
19,71 zł
21,90 zł
Gimnastyka izometryczna dla zdrowia i urody
15,12 zł
18,90 złW książce zaprezentowano szczegółowe i udokumentowane informacje na temat korzyści, jakie dają ćwiczenia rozciągające oraz przedstawiono najlepsze sposoby ich wykonywania. Instrukcje do przeprowadzenia 130 ćwiczeń oraz jasne i szczegółowe porady pomogą w samodzielnym opracowaniu własnego programu ćwiczeniowego, dostosowanego do indywidualnego rozkładu zajęć, poziomu zaawansowania, a w przypadku sportowców – uprawianej przez nich dyscypliny sportu. Poradnik podsuwa gotowe programy treningowe dla sportowców uprawiających m.in.: gry zespołowe, narciarstwo, sporty walki, jeździectwo oraz dla kulturystów.
Jedyne w swoim rodzaju podejście anatomiczne, ilustrowane rycinami, sprawi, że przewodnik ten pomoże zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym odkryć, czym jest stretching i jak poprawić swoje wyniki sportowe. Wiadomości zawarte w publikacji będą również przydatne w pracy zawodowej trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego.
W książce zaprezentowano szczegółowe i udokumentowane informacje na temat korzyści, jakie dają ćwiczenia rozciągające oraz przedstawiono najlepsze sposoby ich wykonywania. Instrukcje do przeprowadzenia 130 ćwiczeń oraz jasne i szczegółowe porady pomogą w samodzielnym opracowaniu własnego programu ćwiczeniowego, dostosowanego do indywidualnego rozkładu zajęć, poziomu zaawansowania, a w przypadku sportowców – uprawianej przez nich dyscypliny sportu. Poradnik podsuwa gotowe programy treningowe dla sportowców uprawiających m.in.: gry zespołowe, narciarstwo, sporty walki, jeździectwo oraz dla kulturystów.Jedyne w swoim rodzaju podejście anatomiczne, ilustrowane rycinami, sprawi, że przewodnik ten pomoże zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym odkryć, czym jest stretching i jak poprawić swoje wyniki sportowe. Wiadomości zawarte w publikacji będą również przydatne w pracy zawodowej trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego.